Test Steve Leerling Herman Horsthuis Ton Rijstenbil Lucy Jonkman

 

Voorzitter:

    Herman Horsthuis
    Schoolstraat 37
    7571 CM Oldenzaal
    Tel: 0541-513771

    Tel: 06-20409478
    E-mail: voorzitter@ojbv.nl


  

Contactpersoon: Promotiepartijen

Secretariaat:

    Lucy Jonkman
    Guido Gazellestraat 6
    7576 AH Oldenzaal
    Tel: 0541-517823

    Tel: 06-10160002
    E-mail: secretaris@ojbv.nl


   

 

 

Penningmeester:

    Steve Leerling
    Bloemenstraat 15
    7571 AG Oldenzaal
    Tel: 0541-516325

    Tel:
    E-mail: penningmeester@ojbv.nl


  

Bestuurslid:

    Ton Rijstenbil
    Burgermeester Wallerstraat 162
    7574 AX Oldenzaal
    Tel: 0541-533394

    Tel:
    E-mail: arijstenbil@hetnet.nl


  

 

Bestuurslid:

    Vacature
   
   
    Tel:
    Tel:
    E-mail:


  

Leden Administratie:

    Bertus Bruinink
    Engelbertinklaan 34
    7577 JM Oldenzaal
    Tel: 0541-531022

    Tel:
    E-mail: leden@ojbv.nl


   

 

Contactpersoon G-Groep:

    Co Bekker
    Ratelaar 7
    7577 BS Oldenzaal
    Tel:
    Tel: 06-22507451
    E-mail: dico.bekker@gmail.com


  

                   
   


  

 

Contactpersoon W.T.C:

    Martha Heijnen
    De Watersnip 28
    7609 LC Almelo
    Tel:
    Tel: 06-45428910
    E-mail: Marthaheijnen@hotmail.com


  

Contactpersoon: Opgave toernooien

Lid W.T.C:

    Greetje Woldering
   
    Oldenzaal
    Tel: +31 (0)541-516649

    Tel:
    E-mail: Greetwoldering@gmail.com


   

Contactpersoon: Opgave toernooien

 

Redactie EPSI:

    Berrel Oude Elferink
   
   
   
    Tel: 0541-661704
    Tel:
    E-mail: berrel@vhtadsl.nl


  

Webmaster:

    Tim Horsthuis
    Horsthuis Computers
    Populierstraat 22
    7571 BA Oldenzaal
    Tel: 0541-857461
    Tel: 06-51455953
    E-mail: info@horsthuis-computers.nl


  

 

Werkgroep Bar:

    Hannie te Riet
   
   
    Tel: 0541-533567

   
   


  

Werkgroep Accommodatie:

    Henk Heideman
   
   
    Tel: 0541-510064

   
   


   

 

Contactpersoon NJBB afdeling 3

    Vacature
   
   
    Tel:
    Tel:
    E-mail:


  

Ziekenbezoek

    Nicoliene Fleer
   
   
    Tel: 0541-518348

    Tel:
    E-mail: